Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

„PRAWO DLA NGO” oraz „ABC księgowości dla NGO” – szkolenia dla organizacji pozarządowych z województwa kujawsko-pomorskiego

13 października

Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej (TSAS) zaprasza przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego na szkolenia z zakresu prawnych aspektów tworzenia i funkcjonowania organizacji pozarządowych oraz ABC księgowości w organizacjach pozarządowych.

Szkolenia odbędą się 13 października we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Żabiej 12a. 

Podczas szkolenia prawnego uczestnicy będą mogli zapoznać się z obowiązującymi przepisami dotyczącymi tworzenia organizacji pozarządowych (szczególnie stowarzyszeń i fundacji) oraz poznać  w jaki sposób dostosować funkcjonowanie organizacji, aby działała zgodnie z obowiązującymi przepisami.  

Na szkoleniu z zagadnień księgowych dotyczących sektora ngo dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z województwa kujawsko-pomorskiego zostaną m.in. przedstawione takie zagadnienia, jak: co to jest sprawozdanie finansowe, jak zrobić bilans, rachunek zysków i strat, skąd bierzemy dane, spójność wszystkich elementów sprawozdania; jak powiązać rachunkowość z realizowanymi projektami aby łatwo zrobić sprawozdania, co to znaczy wyodrębniona ewidencja księgowa w umowie o dotację. 

Szczegółowa informacja na ten temat: http://cop.wloclawek.pl/2018/10/prawo-dla-ngo-oraz-abc-ksiegowosci-dla-ngo-szkolenia-dla-organizacji-pozarzadowych-z-wojewodztwa-kujawsko-pomorskiego/

Szczegóły

Data:
13 października
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi: